تعمیر تخصصی موبایل

کند شدن سرعت موبایل، متصل نشدن به وای فای یا بلوتوث، شناسایی نشدن کارت حافظه، داغ شدن بیش از اندازه موبایل، از کار افتادن تاچ و ال سی دی به دلیل وارد شدن ضربه و فشار به آن و ... همه از شایع ترین مشکالتی هستند که کاربران موبایل بارها با آن مواجه شدهاند. گاهی اوقات دالیل غیر فنی مثل اختالالت نرمافزاری باعث به وجود اومدن هر یک از این مشکالت میشوند و گاهی اوقات هم همه چیز خیلی جدیتر از این حرفها اتفاق می افتد و مشکالت سختافزاری خودشان را نشان میدهند. اما جای نگرانی نیست شما میتوانید در صورت بروز هر گونه مشکلی برای موبایل خود عیبیابی و تعمیرات آن را به آریان گستر بسپارید.

این شرکت به عنوان نمایندگی تعمیرات موبایل با تکنسین های متخصصی که دارد خدمات عیبیابی، تعمیر و تعویض تاچ و ال سی دی، هارد، برد اصلی، دوربین اصلی و سلفی، میکروفون، اسپیکر، سوکت شارژ و ... را به مشتریان عزیز ارائه میدهند. تعمیرات گوشی اپل، سامسونگ، شیائومی و... در آریان گستر انجام می گردد.

نکات مهم

شرکت در قبال اطالعات هارددیسک مشتری هیچگونه مسئولیتی نخواهد داشت
حداقل مدت زمان تعمیر سخت افزار 72 ساعت کاری می باشد درصورت عدم تماس دفتر مرکزی تعمیرات شما.زمانبر خواهد بود
در صورت داشتن هر گونه نظرات ،انتقادات، وپیشنهادات با شرکت به شماره موبایل 67519-021 تماس حاصل.فرمایید
در صورت نیاز به عیب یابی دقیق و یا تعمیرات تخصصی ، سیستم با رضایت مشتری توسط کارشناس مربوطه –رسید و به واحد بخش فنی شرکت انتقال داده خواهد شد. پس از عیب یابی مجدد و برآورد هزینه در صورت تأیید مشتری بخشی از هزینه فاکتور جهت تأمین کاال اخذ خواهد شد و یا کل مبلغ فاکتورپس از انجام کار دریافت خواهد شد.

generic

به اطلاع مشتریان عزیز می رسانیم آدرس دفتر مرکزی شرکت آریان گستر از تاریخ 13/9/1400 تغییر میابد همچنین شرکت از تاریخ 9 تا 13 آذر به علت جابجایی تعطیل میباشد آدرس جدید : تهران - خیابان فردوسی - مرکز تجارت جهانی فردوسی - طبقه اول - پلاک 181