https://ariangostarttb.ir/

گارانتی گوشی موبایل مسئله‌ای است که در حین خرید با آن رو به رو شده اید،  اما گارانتی یا ضمانت گوشی به چه معناست و اصلا چه کاربردی دارد؟ در این مطلب می‌خواهیم در مورد گارانتی گوشی های موبایل و نحوه استفاده از آن صحبت کنیم.
همراه ما باشید ….

منظور از گارانتی گوشی چیست؟
خوب است بدانیم که گارانتی تعهدی است که شرکت طرف قرارداد گارانتی، در قبال خراب شدن قطعات دستگاهی که از آن خرید می‌کنید ارائه می‌کند.
برای مثال نمایندگی های سامسونگ ممکن است گوشی خاصی را با ضمانت 12 ماهه در اختیار مشتری قرار دهند. در این شرایط اگر در طول مدت زمان 12 ماه مشکلی برای گوشی ایجاد شود، نمایندگی به طور رایگان آن را تعمیر خواهد کرد و صحیح و سالم در اختیار مشتری قرار می‌دهد.

وقتی شما گوشی را با گارانتی 18 ماهه خریداری کنید، اگر در طول 18 ماه مشکلی برای آن به وجود آید شرکت گارانتی کننده باید پاسخگو باشد. البته مشکلی که در گوشی ایجاد می‌شود نباید ناشی از سهل انگاری و دخالت مستقیم کاربر باشد.

. اما به محض اینکه مدت زمان گارانتی تمام شود، دیگر نمی‌توانید مشکلاتی که در دستگاه به وجود می‌آید را تحت ضوابط گارانتی تعمیر کنید و باید هزینه تعمیرات را شخصا پرداخت کنید. پس مدت زمان گارانتی برای گوشی های موبایل با توجه به سیاست های شرکت گارانتی کننده مشخص می‌شود و می‌تواند برای یک گوشی در بازه های متفاوتی ارائه گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
به کمک نیاز داری؟ با ما در تماس باشید!
شروع گفتگو
سلام! برای چت در WhatsApp روی یکی از اعضای زیر کلیک کنید